KPSS

KPSS'ye Nasıl Çalışılır?

Kamu Personeli Seçme Sınavlarına Günde 8 saat çalışarak başarılı olunur mu? KPSS de başarılı olmak için eğitim kurumları neden gerekli? YÖN AKADEMİ nasıl bir eğitim veriyor?

KPSS'de YÖN AKADEMİ

KPSS eğitimi için gerekli olan ilk ve en önemli şey tecrübe. YÖN AKADEMİ kurucularının sektörde var olan tecrübeleri ve bilgi birikimleri yalnızca eğitmenlik değil aynı zamanda KOÇ'luk vermeye de yetkin. Tam da bu sebepten YÖN Veren bir eğitim kurumuyuz. İnsan koyduğu hedefe yaklaşabilmek için çabalar, lakin öncesinde o hedefe ne kadar yakın olduğunu belirlemelidir. Ardından gelecek doğru stratejiler ile en hızlı şekilde o hedefe ulaştırılır. YÖN veren eğitim kurumu YÖN AKADEMİ sizleri KPSS eğitiminde sınava en uygun şekilde hazırlar ve hedefinize ulaşmanıza vesile olur. Tıpkı olması gerektiği gibi ticari düşüncenin dışında YÖN Veren olmak için burada bir çay içmeye bekliyoruz...

Aldığınız eğitimden emin misiniz?

We know about your hectic schedule. We also know the only way you truly understand a subject is by practicing it in a real environment. This is why we’ve set a playground area that’s full of hours of exercises, questions and challenges. It even has a gaming section.